Vasario 11 d.

nuo 16.00 val.

Kauno kolegijos Verslo centre, 26 auditorijoje (Gedimino g. 41, Kaunas)

 

Nori išmokti valdyti stresą, bet nežinai, nuo ko pradėti?

Seminare „Streso ir profesinio pervargimo valdymas” įgysite praktinių gebėjimų, kaip efektyviai suvaldyti įvairiuose kontekstuose patiriamą stresą. Praktinių užduočių metu pritaikysite progresuojančiosios raumenų relaksacijos ir kitus streso valdymo metodus. Kviečiame registruotis!

Aukštas streso lygis yra būdingas įvairioms profesinėms grupėms. Tyrimais įrodyta, kad ilgai nevaldomas stresas sukelia profesinį pervargimą, kurio pasekmės gali būti mažesnis pasitenkinimas darbu, suprastėjęs darbo našumas ir efektyvumas. Asmenys, neturėdami tinkamų kompetencijų valdyti stresą, gali imtis jų sveikatai kenkiančių metodų, pavyzdžiui, netinkamai maitintis, vartoti tabako produktus, didelį kiekį kofeino, o visa tai veda prie sveikatos būklės pablogėjimo, ligos. Nevaldomas stresas ne tik kenkia darbo našumui ir efektyvumui, bet ir didina nesavalaikių mirčių, neįgalumo, laikino nedarbingumo tikimybę.

 

Mokymų lektorius: psichologas, lektorius Andrius Šmitas, vedantis grupinius mokymus psichologinėmis, streso valdymo temomis.

Mokymai vyks vasario 11 d. (antradienį), 16 val. Kauno kolegijos Verslo centro 26 auditorijoje (Gedimino g. 41, Kaunas).

Dalyvio mokestis: 30 € (Kauno kolegijos bendruomenės nariams – 15 €)

Mokymai organizuojami susirinkus grupei.

Daugiau informacijos apie mokymus teiraukitės el. p. verslocentras@go.kauko.lt arba tel. 837 324 070.