2023 m. kovo 21 d.

Efektyvus vertinamasis pokalbis gali būti naudingas tiek darbuotojui, tiek vadovui, tiek ir pačiai organizacijai. Tyrimų duomenimis, net 75 proc. darbuotojų mano, jog grįžtamasis ryšys padidina produktyvumą bei padeda tobulėti. Pokalbio metu darbuotojui suteikiama galimybė ne tik atskleisti savo potencialą, parodyti stipriąsias puses, bet ir susitarti dėl darbui ir jo karjerai reikalingų kompetencijų tobulinimo, demotyvatorių pašalinimo ir jam aktualių bei organizacijai naudingų pokyčių, didinančių jo įsitraukimą ir motyvaciją veikti. Tad kyla klausimas – kaip kryptingai pasiruošti metiniam vertinamajam pokalbiui?

Į šį ir kitus rūpimus klausimus kovo 21 d. (antradienį) 18.30 val. tiesioginės transliacijos metu atsakys „Europass“ konsultantė Danguolė Kraskauskienė.  Lektorė pasidalins ir metinio vertinamojo pokalbio subtilybėmis.

D. Kraskauskienė – viešosios kalbos trenerė, akredituota lyderystės ir karjeros koučingo specialistė.

Transliacija vyks čia.

LIVE paskaitą organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras, kartu su Švietimo mainų paramos fondu įgyvendinant projektą „Europass“. Projektu siekiama didinti darbingo amžiaus žmonių žinias apie CV rengimą, ruošimąsi darbo pokalbiui ir susijusių kompetencijų tobulinimą, prisidėti prie mokytojų / karjeros specialistų kompetencijų kėlimo. Projektas bus vykdomas dvejus metus, per kuriuos numatoma suorganizuoti teminių paskaitų, praktinių dirbtuvių bei konsultacijų jaunimui, dirbantiems asmenims ir karjeros specialistams aktualiais karjeros klausimais.