Rugsėjo 4–5 d.

A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas

Rugsėjo 4–5 dienomis Kauno kolegijos Menų akademijos erdvėse (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) jau trečiąjį kartą vyks Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) Kauno skyriaus organizuojamas renginys – „Meno piknikas“. Renginio organizatoriai kviečia miestiečius ir miesto svečius drauge ieškoti mūzų dalyvaujant kūrybinėse dirbtuvėse, atrasti poezijos ir gyvos muzikos harmoniją, savo sėkmę išbandyti kūrybiniuose konkursuose. Tačiau tai – tik maža dalis to, kas Jūsų laukia renginyje. Dvi dienas truksiančio „Meno pikniko“ programoje: atviras tapybos pleneras; dailės kūrinių mugė; akvarelės, tekstilės, odos, raku degimo, aliuminio liejimo kūrybinės dirbtuvės; menų pamokos pradedantiesiems; parodų atidarymai, poezijos skaitymai; gyva muzika, konkursai, įvairūs edukaciniai užsiėmimai ir sustikimai su menininkais. 

Renginio programa

Maloniai kviečiame atsinešti pledus, užkandžių bei mėgstamos arbatos ar kvapnios kavos ir jaukiai, turiningai praleisti laiką menininkų bendruomenėje.

Renginio organizatoriai: Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius
Renginį iš dalies finansuoja: Kauno miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba
Partneriai: „Kaunas 2022“, Kauno kolegija, Žaliakalnio seniūnija, „Meno mūza“, „Miesto sodas“, „Caffeine roasters“

Renginio metu prašome laikytis LR sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimų dėl privalomo kaukių dėvėjimo visuose renginiuose