Spalio 29 d.

18, 19, 20 val.

A. ir P. Galaunių namai (Vydūno al. 2, Kaunas)

Spalio 29 d. A. ir P. Galaunių namuose (Vydūno al. 2, Kaunas) turėjusi įvykti interaktyvi Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studentų paroda „Sambūris“ – nukeliama.

Lietuvoje sparčiai plintant koronavirusui, nuotoliniu būdu posėdžiavęs Ministrų kabinetas nusprendė, kad didžiuosiuose šalies miestuose nuo trečiadienio, spalio 28 d., 00.00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d., 24:00 valandos yra įvedamas karantinas, todėl vienas iš apribojimų – žmonių srauto kultūros, laisvalaikio, pramogų vietose ribojimas.

Laikydamiesi apribojimų ir saugodami Jūsų bei savo sveikatą, parodą „Sambūris“ nukeliame. Būkite sveiki!

Spalio 29 d. kviečiame į interaktyvią Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studentų parodą „Sambūris“ A. ir P. Galaunių namuose (Vydūno al. 2, Kaunas), kurioje jaunosios kartos mados dizaineriai su žiūrovais dalinsis ne tik savo idėjomis ir kūriniais, tačiau pakvies įžengti ir į paslaptingą vaizduotės pasaulį.

Darbus parodoje pristatys įvairių kursų studentai, todėl žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti ir eksperimentines, pirmąsias, jų kolekcijas ir baigiamuosius darbus, kurie jau yra įvertinti ne tik Lietuvos, bet ir Europos mados kontekste.

Ribojant lankytojų srautus, parodą spalio 29 d. kviečiame aplankyti 18, 19 ir 20 val. Renginio dalyvių prašome dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.