Lapkričio 27 dieną (antradienį)

11.45 valandą

Verslo fakulteto fojė (Pramonės pr. 20, I-ame aukšte prie aktų salės)

Kasmet Lietuvoje pasaulį išvysta 1800 mažylių, kuriems gyvybiškai reikalinga ypatinga tėvų meilė, medikų ir visuomenės globa bei priežiūra. Kauno kolegija kaip ir kasmet dalinsis gerumu – Verslo fakulteto bendruomenė tradiciškai organizuoja labdaros priešpiečius neišnešiotiems naujagimiams paremti ir kviečia kiekvieną jos narį tapti šios akcijos dalimi.

Priešpiečiai neišnešiotiems naujagimiams paremti vyks lapkričio 27 d., trečiadienį, 11.45 valandą Verslo fakulteto 1-ojo aukšto fojė (Pramonės pr. 20, prie Aktų salės). Priešpiečių metu bus renkamos aukos LSMU VŠĮ Kauno klinikų Neonatologijos klinikos neišnešiotiems naujagimiams, kuriems labai reikalingos priemonės, skirtos kokybiškai mitybai ir slaugai.

„Šis buvimas kartu stiprina organizacijos bendruomeniškumą ir suteikia galimybę padėti įgyvendinti kilnią misiją – paremti neišnešiotus naujagimius. Tokio pobūdžio renginiai studentus moko atsakomybės ir ugdo socialiai atsakingą jaunimą“, – prisidėti prie gerumo akcijos Kauno kolegijos bendruomenės narius ragina renginio iniciatorė, Verslo fakulteto dėstytoja Vilija Mačiulienė.

Nuo 2012 metų, kai buvo pradėti rengti labdaros priešpiečiai, surinkta daugiau negu pusketvirto tūkstančio eurų. Už surinktas lėšas nupirktas ultragarsinis inhaliatorius, vienkartinės slaugos priemonės ir priemonės Donoriniui motinos pieno bankui, kuris veikia Neonatologijos centre. Už pernai renginio metu surinktas lėšas, 665 eurų, buvo nupirkta 200 pažandukų, įvairių dydžių rankšluosčių ir 22 vilnonės antklodės. Visa tai – labai brangu, tačiau ypač reikalinga, kad kiekvienas anksčiau į pasaulį atėjęs kūdikis užaugtų.

Kaip dalyvauti?

Šiais metais renginio iniciatoriai, Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros bendruomenė, kviečia ne tik dalyvauti priešpiečiuose, bet ir padovanoti mezginių ankstukams: kojinių, pirštinių, kepurių ir užklotėlių.

Norinčius prisidėti prie ankstukų paramos, lapkričio 27 d. kviečiame atsinešti pagamintų užkandžių, kuriais galėtų vaišintis susirinkusieji, arba būti svečiais ir patiems ragauti vaišių, už tai paaukojant simbolinę sumą.

Taip pat renginio metu bus galima dalyvauti loterijoje! Loterijos bilietas – 1 euras. Už šią auką Jūsų lauks vertingi prizai, o mažųjų – parama. Loterijos bilietus įsigyti galėsite visą savaitę iki renginio.

Daugiau informacijos teiraukitės el. p. vilija.maciuliene@go.kauko.lt.