Rugsėjo 30 dieną

14 val.

Kauno kolegijos Studijų centras (406 aud., Pramonės pr. 22A, Kaunas)

Kauno kolegijos Kalbų centras kartu su Europos Komisija (EK) kviečia Kauno aukštųjų mokyklų studentus ir gimnazijų vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti „Kalbų protmūšyje“, kuris vyks rugsėjo 30 dieną 14 val. Kauno kolegijos Studijų centre (406 aud., Pramonės pr. 22A, Kaunas).

Kviečiame burtis į 4–5 žmonių komandas ir registruotis. Individuali registracija vyksta iki rugsėjo 27 dienos.

Kauno kolegija ir EK protmūšius organizuoja ne pirmus metus, todėl šįmet protmūšio draugų ir rėmėjų ratas plečiasi, organizatoriai žada įdomių klausimų apie kalbas, gerą nuotaiką bei pačius šauniausius prizus!

Jau dabar galite sugalvoti skambų savo komandos pavadinimą ir išrinkti kapitoną! O kilus klausimams kviečiame susisiekti tel. nr.: 8 699 19554.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. Vaizdinė medžiaga bus publikuojama Kauno kolegijos ir EK interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose. Visi duomenys tvarkomi laikantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamentų Nr. 45/2001 ir Nr. 2016/679 nuostatų. Renginyje dalyvaujantys nepilnamečiai privalo pateikti užpildytą ir pasirašytą tėvų sutikimo formą, kurią siųsti el. paštu: albertas.juodeika@go.kauko.lt iki rugsėjo 27 dienos ar atsinešti į renginį. Jei moksleivius lydės pedagogai, būtų puiku, jog jie pasirūpintų šiuo dokumentu.

Renginio draugai: Lietuvos literatūros ir tautosakos institutas, kino teatras „Cinamon“.