Balandžio 10 d.

10:00 val.

Konferencijų salė, 407 aud.

Įsibėgėjant pavasariui, Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas visą Almą Mater bendruomenę kviečia susitikti tradicija tapusioje imitacinių bendrovių (IB) mugėje „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis 2018“. Mugė šurmuliuos jau balandžio 10 d., antradienį, nuo 10 val. Konferencijų salėje (407 aud., Pramonės pr. 22A). Kaip ir kasmet – mugės metu susirinkusieji bus skatinami verslumą atrasti iš naujo.

Šių metų tema  – „Verslo idėjos šimtmečio Lietuvai“. „Šiemet Kauno kolegija kartu su visa Lietuva švenčia valstybės šimto metų sukaktį, todėl IB mugėje studentai išskirtinai visas savo kūrybines mintis ir verslo idėjas skirs šiai reikšmingai progai“, – iniciatyvos idėja dalijasi viena iš renginio organizatorių Aušra Arminienė.

Besiplečiantis dalyvių skaičius

Kiekvienais metais renginyje varžosi studentų komandos iš Vadybos ir ekonomikos fakulteto imitacinių bendrovių „Talija“ (vadovė A. Arminienė), „Skanaus“ (vadovė A. Ragelienė), „Raštmena“ (vadovė L. Kupstienė), „Žiedūna“ (vadovė J. Savickienė) bei „Turistlandija“ (vadovė R. Šabrinskienė). Pastaroji IB minės 15-ąjį susikūrimo jubiliejų.

Šiais metais prie mugės dalyvių jungiasi dar trys imitacinės bendrovės: Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro IB „Maisto namai“, Kauno statybininkų rengimo centro IB „Bitas“ bei Kėdainių profesinio rengimo centro IB „Translanas“. Taip pat jau antrus metus iš eilės, kaip būsimi studentai bei mugės klientai, dalyvaus Garliavos Jonučių gimnazijos moksleiviai.

Mugės dalyvius vertins komisija, kurią sudarys verslo srities profesionalai – Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto absolventai – IB bendrovių asociacijos LIBA prezidentas Marius Ignatonis, Kauno kolegijos komunikacijos specialistės bei apdovanojimus pernai Kėdainiuose vykusioje Tarptautinėje IB mugėje pelnę studentai.

Vieta, kur gimsta idėjos

Imitacinių bendrovių mugė „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis“ Kauno kolegijoje organizuojama jau aštuntus metus iš eilės. Šio renginio tikslas – ugdyti jaunimo verslumą. Imitacinių bendrovių mugėje pranašumą įgyja ta įmonė, kuri sugeba sudominti klientą, verslo partnerį, randa netikėtus sprendimus, įžvelgia efektyvias išeitis ir ką nors, kas anksčiau niekada nebuvo pastebėta.

Mugės metu verslą imituojančių bendrovių atstovai pristato naujas verslo idėjas, demonstruoja savo žinias, gebėjimą pristatyti ir reklamuoti prekes bei paslaugas, bendrauti su klientais ir bendradarbiauti su verslo partneriais. Pastangos ir gebėjimai renginio metu lieka pastebėti ir įvertinti – mugės pabaigoje pripažinimą pelniusioms imitacinėms bendrovėms įteikiami apdovanojimai ir suteikiama galimybė Kauno kolegiją atstovauti kasmet vykstančioje Tarptautinėje IB mugėje.

Renginio organizatoriai žada, kad mugės metu Kauno kolegijos bendruomenei bei miestiečiams bus pristatyta visa aibė įvairiausių pasiūlymų, todėl kviečia atvykti ir tuo patiems įsitikinti!