2021 m. vasario 26 d. – 2021 m. rugpjūčio 26 d.

Vasario mėnesį pradedama unikali, net 60-ies valandų, mokymų programa Kauno kolegijos studentams ir absolventams, kurie nori išmokti specialios koučingo* metodikos, suteikiančios galimybes teigiamų pokyčių tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime pasiekti greičiau. Mokymus ves sertifikuoti koučeriai iš Jungtinės Karalystės ir Italijos.

Mokymų metu projekto dalyviai įgys žinių, kaip padėti sau ir kitiems spręsti problemas, planuoti laiką, įgyti pasitikėjimo savimi. Taip pat turės galimybę mokytis daugiakultūrėje aplinkoje, tobulinti anglų kalbos žinias ir gauti sertifikatą, įrodantį įgytą koučerio kvalifikaciją.

Norinčiųjų dalyvauti atrankos kriterijai: amžius – iki 28 m. ir minimalus anglų kalbos lygis – C1.

Numatomos mokymų datos:

  • vasario 26–28 d. – 15 valandų nuotoliniu būdu,
  • kovo–gegužės mėn. – 15 valandų individualių užduočių,
  • liepos 9–11 d. – 15 valandų gyvai Kaune,
  • liepos–rugpjūčio mėn. – 15 valandų individualių užduočių.

Pasibaigus mokymams, jų dalyviai galės laikyti egzaminą ir tapti sertifikuotais koučeriais. Nelaikiusieji egzamino gaus lankomumo pažymėjimą.

Registracija iki gruodžio 31 d. vykdoma el. paštu ieva.brazauskaite@go.kauko.lt (registruojantis nurodyti vardą, pavardę, el. paštą ir fakultetą).

*Koučingas (liet. „ugdomasis vadovavimas“) tai — unikali metodika, kuri remiasi specialiomis klausimų uždavimo technikomis, leidžiančiomis paskatinti užsibrėžti ambicingus tikslus, numatyti veiksmus jiems pasiekti ir užtikrinti vidinį balansą darbiniame ir asmeniniame gyvenime.