Gegužės 1 d.

Kauno kolegija, 407 a. (Pramonės pr. 22A)

Kauno kolegijos Verslo fakultetas informuoja, kad dėl susiklosčiusios situacijos mokslinė-praktinė konferencija „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2020“ atšaukiama, tačiau norintieji kviečiami ir toliau aktyviai teikti mokslinius straipsnius ir juose pristatyti atliktų tyrimų rezultatus šiomis mokslo krypčių temomis:

  • Vadybaverslo procesų bei organizacijų valdymas; lyderystė ir vertybės versle bei viešajame sektoriuje; socialinio verslo ir įmonių socialinės atsakomybės nauda;  pardavimai, marketingas ir IT sprendimaiturizmo, sporto, sveikatingumo, kultūros ir laisvalaikio paslaugų vaidmuo gyvenimo kokybės kontekste ir kt. 
  • Ekonomikafinansinės inovacijos versle; verslo apmokestinimo problemos;  įmonės finansų valdymo sprendimai; dalijimosi ekonomikos verslo modeliai ir kt.
  • Teisėšiuolaikinės teisės tendencijos ir perspektyvos; verslo teisės aktualijos; kibernetinis ir duomenų saugumas ir kt.
  • Komunikacija ir informacijakomunikacijos iššūkiai XXI amžiuje; tradicijos ir inovacijos komunikacijoje; tarpkultūrinės komunikacijos ypatumai; viešoji ir asmeninė komunikacija; organizacijų komunikacija ir kt.

Svarbiausios datos:

  • Registracija norintiems pateikti straipsnius vyks iki 2020 m. gegužės 1 d.

Pastaba: autoriai elektroniniu paštu pateikdami straipsnį privalo atsiųsti visų autorių pasirašytą garantinį raštą dėl spaudai pateikiamo kūrinio. Juo autoriai garantuoja, kad straipsnyje pateikiami originalūs tyrimų duomenys ir jo turinys bei autorystė yra suderinta su straipsnio bendraautoriais.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt.

Nepraleiskite progos pasidalinti savo įžvalgomis su akademine bendruomene!