Kovo 22 d.

11:30 val.

Medicinos fakultetas, 203 aud.

Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Biomedicinos diagnostikos katedra kartu su Technologijų fakulteto Aplinkos inžinerijos katedra skatina aukštosios mokyklos bendruomenę paminėti Pasaulinę vandens dieną ir prisijungti prie organizuojamos iniciatyvos. Kovo 22 dieną, ketvirtadienį, kolegijos Medicinos fakultete vyks respublikinė konferencija „Tyro vandens paslaptys gamtoje“ (K. Petrausko g. 15, 203 auditorija).

Ne veltui sakoma, kad vanduo – gyvybės šaltinis. Mat jis sudaro net 60–70 procentų žmogaus organizmo ir yra vienas būtiniausių veiksnių, norint išgyventi. Pastaraisiais dešimtmečiais vis daugiau kalbama apie ypatingai sparčiai mažėjantį geriamojo vandens kiekį Žemėje ir kokios to pasekmės laukia.

Konferencijos metu klausytojai bus supažindinti su anksčiau negirdėtais ir nepaneigtais faktais apie vandenį, išvys naujausias technologijas, kuriomis gali būti gerinama drenažų vandens kokybė,  sužinos apie Kauno kolegijos Medicinos fakultete atliekamus vandens kokybės tyrimus pagal fizikinius cheminius rodiklius ir išgirs daug kitų informatyvių ir naudingų pranešimų, kuriuos pristatys ilgametę patirtį turintys specialistai ir Kauno kolegijos lektoriai.

Dalyviams bus išduodami 6 valandų elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Kviečiame susipažinti su konferencijos programa ir aktyviai dalyvauti: