Kovo 22 d. 11 val.

Kovo 22 d. 11 val. visus, besidominčius turizmo sektoriumi bei jau planuojančius naujas kryptis, kviečiame pasižvalgyti į kelionių ateitį. Atviroje Kauno kolegijos Verslo fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos studentų paskaitoje svečiuosis Lietuvos turizmo rūmų vadovė Žydrė Gavelienė, kuri apžvelgs, kokie pokyčiai ir iššūkiai laukia kelionių pasaulyje.

Be vadovavimo Lietuvos turizmo rūmams, taip pat Žydrė Gavelienė yra Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė ir kelionių agentūros „Estravel American Express“ vadovė. Lietuvos turizmo rūmų (didžiausio tinklo, vienijančio platų spektrą Lietuvos turizmo paslaugų teikėjų) pagrindinis  veiklos tikslas – darnaus ir tvaraus turizmo Lietuvoje vystymas bei produktyvus  bendradarbiavimas su šalies turizmo politiką formuojančiomis bei  rinkodarą vykdančiomis institucijomis.

Nors pandemija pristabdė keliones ir pakeitė turistų elgesį, Žydrė Gavelienė įsitikinusi, keliauti niekada nebuvo saugiau nei dabar. Kaip keliones paveiks prasidėjusi vakcinacija ir su kokiais iššūkiais teks susidurti turizmo sektoriui bei kur keliausime 2021-aisiais, – visa tai ir dar daugiau sužinosime susitikimo metu su viena ryškiausių turizmo sektoriaus guru.

Prisijungimo nuoroda