Balandžio 11 d.

15 val.

Kauno kolegija (Pramonės pr. 22A)

Moksleiviai, rinkdamiesi ir bandydami nuspręsti, kur ir ką norėtų studijuoti, pasiklysta tarp daugybės pasiūlymų ir variantų. Kauno kolegija siūlo bent trumpam prisiliesti prie studentiško ir praktiškų studijų gyvenimo, kad pasirinkimas taptų lengvesnis, – kviečiame dalyvauti Kauno kolegijos dienos renginiuose.

Kauno kolegijos dienas (KKD) balandžio 11 d. bus pradedamos dviejų dalių renginiu: „Studentai apie studijas“ ir „Naktinės dirbtuvės“. Jis vyks Kauno kolegijoje (Pramonės pr. 22A), nuo 15 val. iki ryto.

15–18 val. moksleiviai galės konsultuotis priėmimo į studijas klausimais su Medicinos, Menų ir ugdymo, Technologijų ir Verslo fakultetų studentais, susipažinti su Kauno kolegijos erdvėmis ir sudalyvauti diskusijoje, kurioje apie studentavimą išgirs iš pirmų lūpų.

Nuo 18 val. prasidės Kauno kolegijos studentų organizuojamos aktyvios ir nuotaikingos „Naktinės dirbtuvės“, kurių dalyviai vieną naktį pasijaus tikrais studentais. Kauno kolegijos studentas Deimantas Pranka, vienas iš „Naktinių dirbtuvių“ organizatorių, pasakoja, kad iš praėjusių metų renginio moksleiviai išėjo su išpildytais lūkesčiais. „Jie gali išbandyti save, pasitikrinti savo žinias skirtingose veiklose, sužinoti kažką naujo ir galbūt net atrasti tai, kas juos traukia. Kai kuriems dirbtuvių veiklos padeda pasirinkti studijų kryptį ir nuspręsti, kuria linkme keliauti po mokyklos“, – naudą įvardija studentas ir priduria, kad veiklų metu ne tik smagiai praleidžiamas laikas, bet ir susirandama draugų.

„Naktinėse dirbtuvėse“ lauks praktinės užduotys, skirtos susipažinti su Kauno kolegijos studijų programomis bei pabendrauti su studentais. Kauno kolegijos studentai kviečia save išbandyti įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose:

  1. Marškinėlių gamyba (marškinėlių su spauda kūrimas, piešimas ant marškinėlių). Šiose dirbtuvėse reikia turėti savo marškinėlius, ant kurių bus dedama spauda (paveikslėlis);
  2. Žaliasis kampelis (multimedijos studijos užkulisiai, specialieji efektai filmuose);
  3. Masažo menas (masažo pagrindai);
  4. Makiažo paslaptys (tinkamas kosmetikos pasirinkimas ir naudojimas). Rekomenduojama atsinešti savo priemones, ypač jei Jūsų oda jautri arba alergiška. Taip pat reikėtų turėti bent kelis savo makiažo šepetėlius;
  5. Menų kampelis (tapybos pagrindai / mokymai);
  6. Kelionių organizavimas (kelionių idėjų generavimas, maršrutų kūrimas);
  7. Kultūra virtualiai (kultūros renginių organizavimas, kultūros skatinimo idėjos);
  8. Robotika (automatinio valdymo ir robotikos pagrindai);
  9. Verslumo menas (verslo kūrimo paslaptys, verslumo pagrindai).

Registruojantis galima pasirinkti tris veiklas. Renginio organizatoriai pasilieka teisę renginio metu dalyvį perkelti į kitą „dirbtuvę“, jei auditorija bus perpildyta.

Kviečiame registruotis ir pasinaudoti galimybe daugiau sužinoti apie stojimus, studijas, Kauno kolegiją ir išbandyti praktiškas studijas! Registracija uždaroma balandžio 9 d. 18 val.

Registracijos forma

Naujienas apie renginį sekite „Facebook’e“!