Rugsėjo 30 d.

15 val.

Kauno kolegijos akademinis miestelis

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras kviečia bendruomenės narius į renginį „Japoniškos arbatos ritualai“, kuris vyks rugsėjo 30 d. 15.00 val. Kauno kolegijos akademiniame miestelyje.

Kalbų centro japonų kalbos dėstytoja Augustė Dapkienė supažindins renginio dalyvius su japoniškos žaliosios arbatos pateikimo ritualu, kurio metu laikomasi keturių pagrindinių principų: tylos, švaros, ramybės ir pagarbos. Ritualo metu taip pat labai svarbi estetika, arbatos dubenėlio patiekimas iš širdies, visų dalyvių dėmesio pritraukimas į arbatą tiekiančiojo judesius.

Pagal japoniškas tradicijas, arbatos rituale gali dalyvauti tik tie, kurie už durų palieka visas blogas mintis ir kasdieninius rūpesčius, todėl rugsėjo 30-ąją, nuo pečių nusimetę sunkumus ir nerimą, 15.00 val. užsukite į Kauno kolegijos akademinį miestelį susipažinti su japoniškos arbatos ritualais.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija į renginį. Tik užsiregistravusiems dalyviams bus pranešta tiksli vieta, kurioje vyks renginys.

Registracija čia.