2023 m. spalio 9 – lapkričio 30 d.

Bibliotekos ir mokslinės komunikacijos centras (Pramonės pr. 22A, Kaunas)

Kviečiame į antrame bibliotekos aukšte eksponuojamą Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Įvaizdžio dizaino studijų programos studentų baigiamųjų darbų parodą.

Įvaizdis – tai vaizdu įkūnyta visuma. Jį kuriant svarbu įvertinti ne tik tai, ką galima matyti žmogaus išorėje, bet pastebėti ir suprasti tą vidinio pasaulio dalį, kurią jis sutinka atverti. Tik sujungus šiuos du dėmenis galima atskleisti individualumą, per išorę padedant žmogui pasakoti unikalią savo istoriją. Kauno kolegijos Bibliotekoje ir mokslinės komunikacijos centre (Pramonės pr. 22A, Kaunas) eksponuojamoje Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Įvaizdžio dizaino studijų programos studentų baigiamųjų darbų parodoje prieš žiūrovo akis atsiskleidžia net kelios, tiek temomis, tiek kūrybiniais sprendimais besiskiriančios istorijos.

Studentų profesionalumas įtaigiai perteikti pasirinktas idėjas fotosesijose, kurių rezultatai žavi estetika, stebina drąsa, originalumu, suteikia žiūrovui galimybę „skaityti“ šias istorijas, sykiu, palieka erdvės jų interpretacijai.

Parodos kuratorė: Kauno kolegijos Įvaizdžio dizaino studijų programos koordinatorė Violeta Dobrovolskienė.