2022 m. spalio 21 d.

9 val.

Kauno kolegija penktus metus iš eilės suburia akademinę bendruomenę ir veiklos pasaulio praktikus į forumą „Kalba, kultūra, komunikacija“, kuris vyks spalio 21 dieną (penktadienį) 9.00 val. nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje.

Kalbų centro vadovė Renata Sedliorienė džiaugiasi, kad kiekvienais metais forumo metu gerąja patirtimi noriai dalijasi patyrę specialistai, vis daugiau dėmesio atkreipiama į tarpdiscipliniškumo svarbą šiandienos žinių visuomenėje.

Jubiliejinio, penktojo, forumo programoje – septyni pranešėjai, kurie dalysis savo nuomonėmis ir įžvalgomis kalbos, kultūros ir komunikacijos temomis:

  • Kauno kolegijos docentė dr. Rima Jasnauskaitė kartu su Kauno kolegijos lektore Asta Pukiene skaitys pranešimą „Kultūros kodai kalboje: iškoduoti ar ignoruoti?“.
  • Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos narė, socialinės komunikacijos agentūros „Ugdanti komunikacija” įkūrėja ir vadovė, Kauno kolegijos lektorė Karolina Barišauskienė kalbės tema „Vertybių komunikacija naujoje realybėje: apsimoka?“.
  • Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ryšių su visuomene atstovė Aurelija Baniulaitienė pristatys pranešimą „Lietuvių kalba vis dar madinga“.
  • Kūrybinio rašymo ir komunikacijos lektorė ir praktikė, romano „Homo Office“ autorė Ida Daiva Povilaitė skaitys pranešimą „Eiti kiaurai sienas“. Kalba – kaip įrankis“.
  • Vytauto Didžiojo universiteto doktorantas ir dėstytojas, Estijos meno akademijos (EKA) dėstytojas, medijų specialistas ir tyrėjas Gytis Dovydaitis pristatys pranešimą tema „Memų magija: nuo juokelio iki tikrovės manifestavimo“.
  • Forumo programą užbaigs portalo „Kas vyksta Kaune“ įkūrėjas ir vadovas Vaidas Pilkauskas pranešimu „Populiariausias Kauno naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ – kaip gimė šis projektas?“.

Forumo dalyvių skaičius neribojamas – laukiame visų susidomėjusių!

Forumo moderatorė: „Kaunas 2022“ regioninių partnerysčių kuratorė, Vytauto Didžiojo universiteto Menotyros studijų doktorantė Milda Rutkauskaitė.

Organizatoriai: Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras, Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademija, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Komunikacijos katedra