Rugsėjo 24 dieną

09.00–11.30 valandą

vaizdo konferencija „Google Meet“ platformoje

Rugsėjo 24 dieną, ketvirtadienį, Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras, Menų akademija bei Verslo fakulteto Komunikacijos katedra kviečia dalyvauti forume „Kalba, kultūra, komunikacija“. Tai jau tradicija tapęs renginys, kuris šįkart organizuojamas Europos kalbų dienos proga.

Akademinę bendruomenę ir veiklos pasaulio praktikus suburiantis forumas, organizuojamas jau trečius metus, šiemet pasitiks kitu formatu – forumo klausytojai kalbos, komunikacijos ir kultūros specialistų patirtis išgirs virtualiame renginyje. Į forumą kviečiame jungtis 9.00–11.30 val. ryto vaizdo konferencijų įrankiu „Google Meet“.

Šiemet Europos kalbų dienos skirtos vertimo temai, todėl forume dalis pranešimų apims vertimo aktualijas. Užsienio kalbos įsisavinimo ir vertėjo specialybės paslaptis atskleis Europos Komisijos atstovas Lietuvoje vertimo ir kalbos klausimams dr. Egidijus Zaikauskas, UAB „Tilde IT“ direktorė Renata Špukienė bei prozos autorė, publicistė, kūrybinio rašymo mentorė Sandra Bernotaitė. Apie komunikacijos subtilybes kalbės andragogė Ijola Petrauskienė bei verslo komunikacijos ir ryšių su visuomene ekspertė, verslumo ugdymo ir karjeros pokyčių konsultantė, organizacijų vidinės komunikacijos ir krizių valdymo trenerė Janina Sabaitė-Melnikovienė. Apie teatro atspindžius visuomenėje diskutuoti kvies VšĮ „Laimingi Žmonės“ direktorius, teatrologas Lukas Alsys.