2022 m. rugsėjo 19–20 d.

Svarstai, ar verta dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje? Svajoji apie naujas patirtis kitoje kultūroje, nori pagerinti anglų kalbos žinias, užmegzti reikšmingus kontaktus ir praturtinti savo CV, tačiau galvoje kirba dvejonės? „Erasmus+“ INFO dienos“ jau čia pat!

Rugsėjo 19–20 d. vyksiančio renginio metu iš studentų lūpų galėsi išgirsti apie įspūdžius studijuojant ir atliekant praktiką svečiose šalyse, fakultetų tarptautinės veiklos koordinatoriai supažindins su aplikavimo specifika, reikalavimais, pristatys šalis ir universitetus, į kuriuos galima išvykti.

Ateik ir susipažink su „Erasmus+“ mainų galimybėmis užsienyje studijoms bei praktikai!

Belaukiant „Erasmus+“ INFO dienų“, kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame neišdildomais studijų įspūdžiais iš egzotiškosios Jordanijos dalijasi Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Bendrosios praktikos slaugos absolventė Ugnė Lokytė.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.