Balandžio 30 dieną

18 valandą

Kauno kolegijos Tauragės skyriuje (Aerodromo g. 6, Tauragė)

Kauno kolegijos Verslo fakulteto Tauragės skyrius jau ruošiasi Tarptautinei džiazo dienai ir kviečia tauragiškius bei miesto svečius pasinerti į „Džiazą ant pagalvėlių“. Renginiu siekiama suburti džiazo bendruomenę, skatinti jaunimą ir renginių organizatorius skleisti šį išskirtinį muzikos stilių.

„Tauragė – „džiazuojantis“ miestas, nes jau penktą vasarą iš eilės čia vyks tarptautinis džiazo festivalis „Džiazo dienos Tauragėje“. Šio festivalio idėjos vadas – Tauragės radijo savininkas, ištikimas Kauno kolegijos Tauragės skyriaus socialinis partneris Valdas Latoža. Koncertas vyksta netradicinėje aplinkoje – fojė, klausytojai sėdės ant atsineštų pagalvėlių, todėl renginys ir vadinasi ,,Džiazas ant pagalvėlių“, – pasakoja Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė.

„Džiazo ant pagalvėlių“ dalyvių laukia užburiantis , Rakija Klezmer orkestar“ pasirodymas. „Rakija Klezmer orkestar“ – tai penkių jaunų vaikinų orkestras, grojantis balkanišką, čigonišką muziką ir litvakišką klezmerį. Klezmeris – tai pasaulietinės žydiškos muzikos kryptis, kuri Lietuvoje po Antrojo pasaulinio karo beveik išnyko. Išskirtinis grupės muzikos stilius Lietuvoje sulaukia vis daugiau gerbėjų, kurių gretos didėja. Kai groja „Rakija Klezmer Orkestar“ būna taip linksma ir žmonės taip atsipalaiduoja, kad dingsta lietuviams būdingas susikaustymas ir prasideda išprotėję šokiai.

Atsinešti pagalvėlę ir susitikti Džiazo šventės organizatoriai kviečia balandžio 30 d. (antradienį) 18 val. Kauno kolegijos Tauragės skyriuje, trečio aukšto fojė (Aerodromo g. 6, Tauragė)!