Rugsėjo 24 dieną

18 valandą

Kauno kolegijos Tauragės skyriuje (Aerodromo g. 6, Tauragė)

Kauno kolegijos Tauragės skyrius kviečia pasinerti į „Džiazą ant pagalvėlių“. Renginiu siekiama suburti džiazo bendruomenę, skatinti jaunimą ir renginių organizatorius skleisti šį išskirtinį muzikos stilių.

„Džiazo ant pagalvėlių“ dalyvių laukia Lietuvos bliuzo karalienė Arina, kuri jau dvidešimt metų yra ištikima savo dainuojamam stiliui. Išskirtinai magiškas jos balsas priverčia suklusti koncertų sales, o nuoširdumas ir spinduliuojama šiluma prikausto žiūrovų dėmesį.

Užburiantis bliuzas, ritmenbliuzas, baladės, roko klasika – visi šie stiliai yra Arinos ir Veto bank atliekamose dainose. Arina scenoje – tai prabangus, neišmatuojamas vokalas ir visaapimantis magnetizmas. Turtingame kūrybiniame kelyje Arina pelnė daugybę įvairių apdovanojimų, kurių tarpe yra ne vienas Grand Prix iš prestižinių Lietuvos bei tarptautinių festivalių užsienyje, ji ne kartą pripažinta geriausia mūsų šalies atlikėja.

Renginio žiūrovai bus įleidžiami 17:15 val. Vyks registracija ir bus tikrinama kūno temperatūra. Privaloma dėvėti veido kaukes.

Susitikime jau netrukus!