Gegužės 27 d.

10 val.

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Dizaino studijų programos dėstytojai ir studentai kviečia gegužės 27-ąją 10 val. dalyvauti jau tradicija tapusiame renginyje „Diena su dizainu“, kuris šiais metais vyks nuotoliniu būdu.

Renginys prasidės grafikos dizainerio, doc. Jono Malinausko pranešimu „Dizaineriško mąstymo“ taikymas profesinėje veikloje ir kasdieniame gyvenime“. Po jo – menotyrininkė, architektūros, dizaino, kūrybos industrijų tyrinėtoja, dr. Jūratė Tutlytė dalysis mintimis ir įžvalgomis, skaitydama pranešimą „Dizainas visiems?“, o pirmąją renginio dalį užbaigs Dizaino studijų programos dėstytojo, architekto Kęstučio Vaikšnoro pranešimas „Kūrybinis kelias“.

Antrojoje renginio dalyje dalyviai bus kviečiami į atskiras sekcijas: grafinio dizaino ir interjero bei baldų dizaino, kuriose klausys teminių paskaitų. Grafinio dizaino sekcijoje pranešimą „Personažo dizainas: minties ir vaizdo kuriama gyvybės magija“ skaitys Dizaino studijų programos absolventė, pasaulinio lygio apdovanojimais įvertinta grafikos dizainerė ir iliustratorė Laimutė Varkalaitė, su grafikos dizainerių ir 2D animatorių darbo specifika žaidimų industrijoje supažindins žaidimų kūrimo ir leidybos studijos, išleidusios daugiau nei 300 žaidimų vaikams, „TUTOtoons“ animatorių komandos vadovė Inga Indrašiūtė, dizaino komandos vadovė Austė Lembergaitė ir personalo vadovė Kotryna Rimaitė, o apie elektroninės knygos kūrimo ypatumus pasakos „Adobe“ programų ekspertas, lektorius Virgis Valčiukas.

Interjero ir baldų dizaino sekcijoje Dizaino studijų programos absolventas, dizaineris Andrius Skibaris supažindins su 3D vizualizacijos anatomija, apšvietimo guru Juozas Stasiulevičius atskleis visas šviesos paslaptis, o Lietuvos XX a. architektūros tyrinėtojas dr. Vaidas Petrulis pristatys pranešimą „Laikmečio dvasia. Architektūra tarpukario (1918 – 1940) Lietuvoje“.

„Dienos su dizainu“ programa laukia tikrai įdomi, todėl kviečiame renginyje dalyvauti ne tik Dizaino studijų programos studentus, alumnus ir dėstytojus, bet visus, kuriems įdomu apie dizainą sužinoti daugiau iš šios srities profesionalų.

Registracija į renginį: grafinio dizaino sekcijainterjero ir baldų dizaino sekcija (registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą)