Gruodžio 12 d.

19.00 val.

Verslo fakulteto I aukšto fojė (Pramonės pr. 20)

Kauno kolegijos Studentų atstovybė organizuoja daug dėmesio sulaukusį renginių ciklą „Be tabu su studentu“, kurį pradėjo lapkritį kolegijoje viešėjęs Mantas Bertulis. Jau rytoj studentai kviečia nepraleisti antrojo pokalbių seanso ir dalyvauti nuotaikingame pasikalbėjime su Vytautu Mikaičiu. Vytautas žada – nuobodu nebus: kalbėsime apie keliones, krepšinį ir gyvenimą.

V. Mikaitis šiais metais išsikėlė išskirtinę misiją – aplankyti šimtą šalių: „Lietuvos 100-mečio proga, 100 šalių žmonės turėjo galimybę į save įsileisti šiek tiek Lietuvos!“, – štai tokiais  žodžiais  keliautojas, sporto žurnalistas Vytautas Mikaitis apibendrino savo kelionių misiją. Be nuotykių kelionių neįsivaizduojantis Vytautas Mikaitis „užkūrė“ naują projektą – neegzistuojančią kelionių agentūrą „PravalTuras“. Taip pavadintame socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame puslapyje keliautojas žada viešinti įdomius, juokingus ir keistus nutikimus, kurių gausu jo kelionėse ir apie kuriuos jis ketina papasakoti Kauno kolegijai.

Negalintieji dalyvauti gruodžio 12-ąją organizuojamame renginyje raginami nenusiminti – renginys bus transliuojamas tiesiogiai Kauno kolegijos Studentų atstovybės „Facebook“ paskyroje.