Parodos pradžia gruodžio 14 d.

Parodos pabaiga vasario 5 d.

medicinos centras „Neuromeda”

Studentai pristato studijų metu kurtus darbus, kuriuos jungia geometriniame apskritime išdėstyta spalvinė kompoziciją, perteikianti dvasinę, kosminę harmoniją. Darbai tai – aliuzija į mandalas –pagalbinę priemonę meditacijos praktikose, instrumentą, kuris padeda koncentruoti protą, nurimti, sugrįžti į save.

Batika tai – tekstilės dekoravimo technika, kuri atsirado prieš beveik 2000 metų ir yra kildinama iš Javos salos. Nors ši technika neturi lietuviškų šaknų, tačiau yra sietina su audinių dažymu augaliniais (ir ne tik) dažais, kiaušinių marginimu vašku, kadangi batikos technikoje naudojamas lydytas vaškas, dažai taip pat šias technikas sieja panaši darbo eiga. Į  Vakarų  šalis  šią ypatingą techniką atvežė danų keliautojai XVII a., o į Lietuvą batika atkeliavo tik šio amžiaus septintajame dešimtmetyje.

Batikos kūrimo procesas ilgas, reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės, tačiau ji nepraranda savo populiarumo, kadangi suteikia galimybę kiekvienam menininkui sukurti unikalų, vienetinį meno kūrinį.