Gruodžio 7 d.

12–15 val.

Pramonės pr. 20, Verslo fakultetas

Kasmetinė gerumo akcija „Baltojo angelo diena“ šventiniu laikotarpiu suburia Kauno kolegijos akademinę bendruomenę ir pritraukia miestiečių dėmesį. Šių metų Kalėdų labdaros mugė vyks jau gruodžio 7 dieną nuo 12 valandos Verslo fakulteto I aukšto fojė (Pramonės pr. 20).

Kalėdų labdaros mugės organizatoriai visus kviečia užsukti į labdaros mugę ir apžiūrėti Kauno kolegijoje dirbančių menininkų kūrinių parodą, įsigyti originalių dirbinių, kurių nerasite nei vienos parduotuvės lentynoje: rankų darbo medžio drožinių, papuošalų, keramikos dirbinių, dekoratyvinių paveikslų ir kt. Smaližių lauks švieži naminiai kepiniai, o Medicinos fakulteto studentai ir dėstytojai atliks grožio procedūras, konsultuos sveikatos klausimais.

Kauno kolegijos darbuotojų Profesinės sąjungos pirmininkė Vitalija Skėruvienė, kuri yra pagrindinė šios labdaros mugės organizatorė, pabrėžia, jog mugės metu surinktas lėšas planuojama paaukoti stokojantiems paramos ir pagalbos, socialiai remtiniems Kauno kolegijos studentams, darbuotojams ar negalią turintiems jų vaikams. „Baltojo angelo diena“ Kauno kolegijos bendruomenę kasmet suburia jau nuo 2005-ųjų ir tapo tradiciniu Kalėdų šventės šaukliu.

Kalėdinės labdaros mugės „Baltasis angelas” programa (Pramonės pr. 20):

12.00–15.00 val. Paroda (Centrinės administracijos konferencijų salė)

12.00–15.00 val. Mugė (I aukšto fojė)