Sausio 17 d.

 10.00 val.

Kauno Žalgirio arena

Sausio 17 dieną „Žalgirio“ arenoje Kauno kolegijos komanda atstovaus savo Alma mater kasmetiniame renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2019“. Renginio metu studentai ir dėstytojai pristatys studijų programas ir dalyvius pakvies įsitraukti į aktyvias veiklas. 18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia moksleivius atrasti savo SUPERGALIĄ!

Prie Kauno kolegijos stendo stojantieji iš pirmųjų lūpų išgirs viską apie dominančias studijų programas, priėmimo į Kauno kolegiją sąlygas, apie tarptautinių studijų ir praktikos galimybes, studentų laisvalaikį ir gyvenimą bendrabutyje. Kolegijos komanda atsakys į visus klausimus, susijusius su studijomis, pasidalins patirtimi ir patarimais bei pakvies aplankyti inovacijų ekspoziciją.

„Aukštųjų mokyklų mugės“ užduotis – ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir papildomai pateikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius,  studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

Tai jau 18 – toji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai. Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.