Kovo 23 d.

16 val.

Pasitraukus iš darbo rinkos ilgesniam laikotarpiui, nemaža dalis žmonių susiduria su iššūkiais, kaip vėl tapti patraukliu darbo rinkos dalyviu potencialiam darbdaviui. Visai nesvarbu, kokios priežastys lemia atsitraukimo nuo darbo santykių pasirinkimą, – ar tai vaiko priežiūros atostogos, ar užsitęsusi naujo darbo paieška, ar noras ieškoti savęs, – apsisprendus, kad atėjo metas grįžti, reikėtų tam tinkamai pasiruošti. 2022 m. kovo 23 d. 16 val. šiuo metu nedirbančius, vyresnius kaip 30 m. asmenis kviečiame dalyvauti nuotolinėje paskaitoje, kurios metu bus pateikti praktiški patarimai, kaip susidoroti su šiais kylančiais iššūkiais.

Praktinę paskaitą ves UAB „Įmonių grupė“ projektų vadovė lektorė Jolanta Mizeikytė, Kauno kolegijos Verslo fakultete dėstanti Profesinę komunikaciją bei Karjeros valdymą ir turinti darbinę patirtį darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimo, projektų koordinavimo ir priežiūros bei B2B srityse.

Pasak lektorės, yra daugybė priežasčių, mažinančių asmenų įsitraukimą į darbo rinką. Viena aktualiausių – su amžiumi mažėjanti socialinė įtrauktis. „Tiek socialiniai, tiek psichologiniai veiksniai turi įtakos nedirbančio asmens karjeros projektavimui. Neretai, ilgai nedirbantis žmogus praranda ne tik turėtą kvalifikaciją ir gebėjimus, tačiau ir neturi pakankamai motyvacijos sugrįžti į darbo rinką, o norintis įsidarbinti dažnai nepasitiki savimi bei nežino, kaip tai padaryti“, – teigia ji, kviesdama kovo 23 d. išgirsti, pagrindinius sėkmę nulemiančius faktorius.

Paskaitos prisijungimo nuoroda išsiunčiama po registracijos.

Paskaitą organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras, kartu su Švietimo mainų paramos fondu įgyvendinant projektą „Europass“. Projektu siekiama didinti darbingo amžiaus žmonių žinias apie CV rengimą, ruošimąsi darbo pokalbiui ir susijusių kompetencijų tobulinimą, prisidėti prie mokytojų / karjeros specialistų kompetencijų kėlimo. Projektas bus vykdomas du metus, per kuriuos numatoma suorganizuoti teminių paskaitų, praktinių dirbtuvių bei konsultacijų jaunimui, dirbantiems asmenims ir karjeros specialistams aktualiais karjeros klausimais.