Kovo 16 d.

17.30 val.

Danguolė Kraskauskienė

Karjeros vystymas yra dinamiškas, visą gyvenimą trunkantis procesas. Siekiant profesinio tobulėjimo, aktualu suderinti darbo vertybes, planuoti bei įgyvendinti karjeros tikslus. Sąmoningas karjeros auginimas suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Kovo 16 d. 17.30 val.  dirbančius, vyresnius kaip 30 metų asmenis kviečiame dalyvauti praktinėje paskaitoje ir sužinoti, kaip auginti savo karjerą.

Praktinę paskaitą ves ICF sertifikuota koučingo specialistė, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedros lektorė Danguolė Kraskauskienė, kuri yra sukaupusi 16 metų patirtį organizuojant ir vedant įvairių tipų mokymus bei 8 metų patirtį dirbant karjeros ir asmeninio efektyvumo koučingo srityje. D. Kraskauskienė konsultuoja karjeros klausimais, veda individualias koučingo sesijas bei asmeninio tobulėjimo ir lyderystės mokymus, asmeniniame tinklaraštyje „Metas augti“ dalijasi saviugdos patarimais.

Paskaita vyks virtualiai, prisijungti galite ČIA

Paskaitą organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras, kartu su Švietimo mainų paramos fondu įgyvendinant projektą „Europass“. Projektu siekiama didinti darbingo amžiaus žmonių žinias apie CV rengimą, ruošimąsi darbo pokalbiui ir susijusių kompetencijų tobulinimą, prisidėti prie mokytojų / karjeros specialistų kompetencijų kėlimo. Projektas bus vykdomas du metus, per kuriuos numatoma suorganizuoti teminių paskaitų, praktinių dirbtuvių bei konsultacijų jaunimui, dirbantiems asmenims ir karjeros specialistams aktualiais karjeros klausimais.