Birželio 17 d.

19 val.

VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Mados dizaino studijų programos organizuojamas, mados kultūrą Lietuvoje populiarinantis, tarptautinis renginys „Apkalbos“ vyksta jau daugiau nei du dešimtmečius. Jame savo kolekcijas yra pristatę jaunieji mados dizaineriai iš Latvijos, Čekijos, Turkijos, Portugalijos ir kitų šalių aukštojo mokslo institucijų.

Šiais metais, įveikdamas pandemijos iškeltus iššūkius, renginys keičia savo formatą – „Apkalbos 2021“  transformuojasi į mados filmą, kurio laukti liko jau visai nedaug – birželio 17 d. 19 val. mados mylėtojai yra kviečiami į „Apkalbos 2021“ mados filmo peržiūrą, kuri vyks VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas).

Mados filme žiūrovai turės galimybę pamatyti Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos, Vilniaus dizaino kolegijos, Vilniaus dailės akademijos, Zagrebo universiteto (Kroatija), Rėzeknės technologijų akademijos (Latvija) bei šiais metais specialiu kvietimu dalyvaujančio Prienų „Žiburio“ gimnazijos moksleivio kolekcijas.

Įėjimas į renginį nemokamas. Renginyje dalyvauti gali žiūrovai, turintys galimybių pasą arba vakcinacijos pažymą (ją atsisiųsti į mobilųjį įrenginį ar atsispausdinti galite esveikata.lt svetainėje)

Kviečiame į stilingą mados šventę!