Į Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetą trečiadienio popietę rinkosi garbingi svečiai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizacijos nariai, Kauno meno mokyklos 100-metį švenčiančios Menų akademijos erdvėse surengę Rūmų bendruomenės klubo renginį.

Jį pradėjęs Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas dr. Mindaugas Misiūnas supažindino dalyvius su Menų akademijos istorija, čia vykstančiais renginiais, pristatė Kauno kolegiją, realizuojančią inovacijomis grįstas studijas, bei papasakojo apie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus. „Regioniniu mastu tai – galinga organizacija, vienijanti apie 800 narių. Ji telkia juos bendriems projektams, iniciatyvoms, visuomeninėms veikloms. Organizacija, vienydama skirtingas interesų grupes – tarp jos narių yra verslo, teisės, medicinos, meno ir kitų sričių atstovai – sukuria pridėtinę vertę“, – pabrėžė dr. M. Misiūnas. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai skatina ir puoselėja bendruomeniškumą. Organizacijos nariams nuolatos organizuojami seminarai, mokymai, kontaktų dalijimosi renginiai ir kitos veiklos.

Džiugiai Rūmų bendruomenės klubo renginio dalyvius pasveikino Menų ir ugdymo fakulteto dekanė Jolanta Bareikienė, atskleisdama renginio dalyviams dar keletą įdomių detalių apie Kauno meno mokyklos tradicijas tęsiančią Menų akademiją bei kiekvieną mėnesį „Pelėdų kalno” galerijoje atidaromas, meno mokyklos jubiliejui dedikuojamas, žymių kūrėjų parodas. Plačiau su Kauno meno mokyklos 100-mečiui skirtu parodų ciklu supažindino Menų akademijos vadovė, parodų ciklo sumanytoja ir kuratorė dr. Inga Valentinienė. „Šis dvylikos parodų ciklas, kuriame pristatomi Kauno meno mokyklos absolventai – skirtingų vaizduojamojo meno sričių kūrėjai, pripažinti bei įvertinti Lietuvoje ir užsienyje – įsilieja į „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022”, su kuria Menų akademija bendradarbiauja itin glaudžiai, programą”, – akcentavo dr. I. Valentinienė.

Šventiško Rūmų bendruomenės klubo renginio metu naujiems Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams įteikti jų narystę patvirtinantys pažymėjimai, pasirašyti prezidento Zigmanto Dargevičiaus ir generalinės direktorės Olgos Grigienės. Pažymėjimus gavę dalyviai dėkojo už priėmimą į Rūmų bendruomenę ir pažadėjo drauge nuveikti daug prasmingų darbų.

Renginiui einant į pabaigą Menų ir ugdymo fakultetui buvo įteikta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėka bei dovana.

Po oficialios renginio dalies jo dalyviai buvo pakviesti į ekskursiją po Menų akademijos kūrybines studijas, kurią vedė Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos koordinatorė, stiklo menininkė Sigita Grabliauskaitė.