Kauno kolegijos Tauragės skyrius kviečia pasinerti į džiaząKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Tauragės skyrius jau ruošiasi Tarptautinei džiazo dienai ir jau kviečia tauragiškius bei miesto svečius pasinerti į „Džiazą ant pagalvėlių“. Renginiu siekiama suburti džiazo bendruomenę, skatinti jaunimą ir renginių organizatorius skleisti šį išskirtinį muzikos stilių.

„Tauragė – „džiazuojantis“ miestas, nes jau ketvirtą vasarą iš eilės čia vyks tarptautinis džiazo festivalis „Džiazo dienos Tauragėje“. Šio festivalio idėjos vadas – Tauragės radijo savininkas, ištikimas Kauno kolegijos Tauragės skyriaus socialinis partneris Valdas Latoža. Būtent jis praėjusiais metais pasiūlė mūsų skyriui suorganizuoti džiazo koncertą ir kartu paminėti Tarptautinę džiazo dieną. Taip gimė renginio pavadinimas ,,Džiazas ant pagalvėlių“, – apie idėjos sumanymą pasakoja Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė.

Praėjusiais metais ši iniciatyva sulaukė didelio susidomėjimo – jaukioje aplinkoje pasiklausyti Giedrės Kilčiauskienės su grupe atliekamų džiazinių variacijų atvyko žiūrovai iš kitų miestų. „Pavykęs ir smagus renginys įkvėpė norą Tarptautinę džiazo dieną kokybišku džiazo koncertu paminėti kiekvienais metais“, – pasakoja optimistiškai nusiteikę renginio organizatoriai.

Šiais metais „Džiazo ant pagalvėlių“ dalyvių laukia ne ką mažiau užburiantis pasirodymas. Renginio metu klausytojai galės pasimėgauti Nedos Malūnavičiūtės (vokalas), Vytauto Labučio (saksofonas) ir Richardo Banio (fortepijonas) džiazo koncertu. Lietuvos džiazo primadona, fleitininkė ir vokalistė Neda Malūnavičiūtė šiemet mini savo muzikinės karjeros 30-metį. Kartu su vienu iškiliausių Lietuvos džiazo asmenybių – Vytautu Labučiu – Neda seni scenos partneriai, į savo kolektyvą vos prieš metus priėmę ir jauną, kūrybingą pianistą Richardą Banį, suteikusį ansambliui naujų spalvų.

Per daugelį metų, drauge dirbę pastoviuose kolektyvuose, talentingi ir charizmatiški atlikėjai šventės dalyviams paruošę neprognozuojamą, tačiau neabejotinai spalvingą ir žaismingą originalių bei gerai pažįstamų klasikinio džiazo kūrinių programą ir pasiruošę prasmingais dainų tekstais bei džiazo elementais tauragiškiams dovanoti širdį suvirpinančią muziką.

Atsinešti pagalvėlę, mylėti džiazą ir vėl susitikti šventės organizatoriai kviečia balandžio 26 d. 18 val. Kauno kolegijos Tauragės skyriuje, trečio aukšto fojė!