Napoleono kalnas (R. Tenio fotografija, šaltinis – „Kas vyksta Kaune“).

Kauno kolegijos Verslo fakulteto Taikomosios komunikacijos studijų programos studentai kartu su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“ kviečia susipažinti su Kauno miesto ir rajono lankytinomis vietomis – parengtas straipsnių rinkinys, kuriame atveriami  ir miesto erdvių, ir gamtovaizdžių paslapčių vartai.

Pirmąją publikaciją apie Kauno miesto ir rajono aukščiausias vietoves – legendomis apipintus kalnus ir piliakalnius – galite skaityti čia. Greitai pasirodys dar vienas straipsnis apie žaliąsias miesto oazes – parkus. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai turės galimybę išvysti straipsnius apie laikinosios sostinės statinius – Modernizmo laikotarpio architektūros šedevrus, įvairių laikotarpių bažnyčias, muziejus, taip pat apie grafičio gatvės meną ant miesto pastatų sienų.

Studentai rekomenduos ir pasimatymų vietas. Viena jų – kalnas ant kalno. Kokia unikali vieta turima omenyje? Tai Pelėdų kalnas Žaliakalnyje. Šiandien čia į Nekilnojamųjų kultūros vertybių sąrašą įtrauktame istoriniame pastate ąžuolų paunksmėje ir obelų sodo fone studijuoja bei dirba Kauno kolegijos menininkai, puoselėjantys 1922 metas dailininko Justino Vienožinskio iniciatyva įkurtos meno mokyklos tradicijas.

Šis bendras supažindinimo su lankytinomis Kauno miesto ir rajono vietovėmis projektas pradėtas vykdyti pavasarį baigiamosios profesinės praktikos metu. „Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo su naujienų portalu, kuriant naujus projektus“, – teigia Verslo fakulteto Komunikacijos katedros vedėja Viktorija Navickienė ir pabrėžia, kad užduotys, orientuotos į praktinį pritaikomumą, dar studijų metu studentams padeda pajausti realų darbo rinkos pulsą, suvokti bendradarbiavimo svarbą, neretai tokio tipo projektų metu studentai pakviečiami įsidarbinti įmonėse.

Vasara – kelionių metas. Tad kviečiame sekti „Kas vyksta Kaune“ informaciją ir apsilankyti studentų rekomenduojamose vietose.