Šeštadienį vykęs Nostra.lt-RKL A diviziono mažasis finalas dviem krepšinio gerbėjams įsimins visam gyvenimui. Rungtynių ilgosios pertraukos metu jie tapo Lietuvos krepšinio federacijos organizuoto konkurso nugalėtojais ir laimėjo kelionę su Lietuvos krepšinio rinktine į rungtynes Prancūzijoje.

Konkurso taisyklės buvo paprastos: dalyviai turėjo po vieną bandymą pataikyti iš po krepšio, nuo baudų metimo linijos bei nuo tritaškio atžymos. Trys dalyviai, praėję atranką B diviziono finalo ketverto rungtynėse, susirungė dėl dviejų kelialapių.

Pirmuoju nugalėtoju tapo Kauno kolegijos studentas Mindaugas Košelis. Visus tris metimus pataikęs vaikinas neslėpė nei džiaugsmo, nei jaudulio.

„Jaudinausi nuo pat ryto, bet reikiamu momentu susikaupiau ir pataikiau, todėl labai džiaugiuosi, – sakė Mindaugas, kuriam įmesti lemtingus metimus padėjo patirtis laisvalaikiu žaidžiant krepšinį. – Esu ne tik krepšinio gerbėjas, bet ir žaidėjas – RKL B divizione atstovauju Raseinių „Brosta-KKSC“ komandai.“

Taip pat sveikiname Kauno kolegijos studentą Paulių Blieką, kuris buvo išrinktas 2022–2023 metų sezono žiūrovų simpatija.

RKL inf.