Praėjusią savaitę Vilniaus kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų stalo teniso XIX žaidynės. Į varžybas atvyko pačios stipriausios Lietuvos kolegijos: Klaipėdos valstybinė kolegija, Šiaulių valstybinė kolegija, Vilniaus kolegija ir Kauno kolegija. Tądien pasirodžiusios Kauno kolegijos merginų ir vaikinų stalo tenisininkų komandos atkakliai kovojo ir į Kauną grįžo pasipuošę aukso ir bronzos medaliais.

Kauno kolegijos stalo teniso merginų komanda lapkričio 9-ąją lengvai įveikė Klaipėdos jūreivystės kolegiją rezultatu 5:0. Merginos nesustojo ties viena pergale ir kovingai pasirodė prieš Šiaulių valstybinę kolegiją – laimėta rezultatu 5:1. Dėl pirmos vietos Kauno kolegijos studentės susikovė su Vilniaus kolegijos komanda. Priešininkės – jau pažįstamos, todėl kiekvienas setas buvo įtemptas ir atkaklus. Po ilgos kovos Kauno kolegijos merginų komanda laimėjo rezultatu 5:3. Po šios pergalės merginos buvo vainikuotos nugalėtojų titulu ir tapo žaidynių geriausiomis stalo tenisininkėmis. Kauno kolegijos stalo teniso merginų komandos narės: Aromeda Gerčiūtė (FN-7), Vita Ruginytė (FN-8), Dovilė Račkauskaitė (ET-8) ir Gabrielė Vaškaitė (AKRV-6).

Vaikinai veržlumu neatsiliko nuo merginų, o kiekvienas taškas buvo aukso vertės – visų komandų jėgos vienodos. Po ilgos kovos Kauno kolegijos vaikinų stalo teniso komanda nusileido Vilniaus kolegijai rezultatu 3:5 ir Kauno technikos kolegijai rezultatu 3:5. Dėl trečiosios vietos vaikinai pečius surėmė su gerai pažįstama komanda – Klaipėdos valstybinė kolegija. Šį kartą Kauno kolegijos sportininkams sekėsi geriau – studentai parklupdė priešininkus ir laimėjo rezultatu 5:3. Vaikinų komandą sudarė Dainius Indriūnas (IP-7), Rokas Brazauskas (VM-7), Ernestas Kemerziūnas (TRV-6) ir Rimgaudas Dudinskas (PV-6).

Kauno kolegijos stalo teniso komandos narė Aromeda Gerčiūtė