Tradiciškai jau 24-ius metus iš eilės paskutinį gegužės savaitgalį vykstantis sporto festivalis „Sportas visiems“ suburia įvairių sporto šakų mėgėjus. Renginio organizatoriai siūlo pačias įvairiausias veiklas, pagal skirtingą fizinį aktyvumą ir pomėgius. Kauno kolegijos komanda su Sporto centro vadove, trenere Laura Mekšriūniene priešakyje save išbandė šokio srityje.

Sporto festivalio „Sportas visiems“ tikslas – suburti įvairaus fizinio pajėgumo sporto mėgėjus ir taip skatinti užsiimti sportine veikla. Renginio organizatoriai šiemet sporto entuziastams buvo parengę daugiau nei 70 aktyvių užsiėmimų: žmonės galėjo save išbandyti žaisdami krepšinį, futbolą, tinklinį, atsipalaiduoti mankštindamiesi, rodyti savo lankstumą jogoje ar kūrybiškumą šokdami.

Festivalio atidarymo šventė prasidėjo iškilminga dalyvių eisena nuo Jūratės ir Kastyčio skvero link Palangos miesto stadiono. Jau kitą dieną vyko šokių konkursas „Džiaugsmo gimnastika“, kuriame šiais metais šokio žingsnelius demonstravo komandos iš Baltarusijos, Latvijos. Trenerė L. Mekšriūnienė, kartu šokusi su kolegijos studentėmis, atvirauja – darbo ruošiantis konkursui įdėta daug: „Esame laimingos, kad viskas puikiai pavyko, nes mūsų šokio choreografija yra tikrai sudėtinga. Šis konkursas mus privertė susimąstyti apie galimybes dalyvauti aukštesnio lygio varžybose, nors visos esame mėgėjos. Džiaugiuosi, kad kasmet turiu galimybę dalyvauti šiame renginyje ir atstovauti Kauno kolegijai“, – pasakoja L. Mekšriūnienė.

Kauno kolegijos komandos šokėjų pasirodymas „Džiaugsmo gimnastikos“ konkurse:

https://www.youtube.com/watch?v=dG27cp3h-Is&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Kuy08kXBpCoGTOhaZwdQBHDhQJPR31nK_091M3bSrwXRlG8VIpG0vFwQ