Siekiant supažindinti būsimus studentus, svarstančius apie komunikaciją anglų ir lietuvių kalbomis ar savirealizaciją vizualaus meno srityse, su studijų bei karjeros galimybėmis, padėti išsklaidyti abejones dėl specialybės pasirinkimo, Kauno kolegijoje suburta studentų–ambasadorių komanda, kurią sudaro skirtingų studijų programų atstovai.

Pasirinkimą studijuoti lėmė noras išbandyti save, plačios galimybės

Patirtį kaupiančiai Anglų kalbos ryšiams su visuomene programos studentei M. Antiuchovaitei – tai ne pirmos studijos. „Pirmąjį kartą stodama į Kauno kolegiją, buvau pasirinkusi kitą studijų programą ir mano pasirinkimas nepasiteisino, todėl teko padaryti kelių metų pertrauką. Tačiau tvirtai žinojau, kad į Kauno kolegiją noriu sugrįžti.“ Antrą kartą stodama, mergina pasirinko sau artimą sritį ir tuo džiaugiasi: „Turiu galimybę studijuoti ne tik anglų kalbą, bet ir kitus man įdomius dalykus.“

Menų akademijoje realizuojama ir Fotografijos studijų programa, kurioje įgyjamos žinios tiek apie konceptualią, tiek apie komercinę fotografiją, šios dvi skirtingos fotografijos rūšys išbandomos teoriškai bei praktiškai. Svarbu yra tai, kad per trejus studijų metus studentui suteikiamas visas, profesionaliam fotografui reikalingas, žinių bagažas.

Pirmaisiais studijų metais netrūko veiklų, susipažinimo su studijomis

„Pirmi metai Fotografijos studijų programoje skirti susipažinti su fotografijos istorija, piešimo ir kompozicijos pagrindais, architektūros fotografija, alternatyviais fotografijos procesais, o taip pat lavinti gebėjimus studijuojant kūrybinį rašymą. Daug dirbome ir laboratorijoje su juostomis, ryškinimu, ir nuotraukų spauda. Bendradarbiaudami su kitų studijų programų studentais, fotostudijoje realizavome bendrus projektus“, – pirmųjų studijų metų patirtį bei veiklų įvairovę vardija G. Keturakytė.

Žinutė būsimiems studentams: išdrįskite atrasti save, stokite, mes jūsų laukiame

Kauno kolegijos studentės skatina būsimus studentus, ieškančius draugiškos ir visais klausimais padėti pasiruošusios bendruomenės, studijų, kuriose įgyjamas tvirtas teorinių žinių pagrindas ir maksimaliai lavinami praktiniai įgūdžiai, rinktis studijas Kauno kolegijoje.

Kauno kolegija, siekdama stojančiuosius supažindinti su studijų programomis, kviečia būsimuosius studentus kreiptis į studentus–ambasadorius, kurie yra pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus ir pasidalyti savo įspūdžiais apie studijas Kauno kolegijoje. Studentų–ambasadorių kontaktus galima rasti Kauno kolegijos „Instagram“ paskyroje.

Plačiau skaitykite Kas vyksta Kaune.