Kviečiame į Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas) vykstančius intensyvius dailės dalykų kursus, kuriuose įgysite piešimo pagrindus ir susipažinsite su technikomis, tapysite ir analizuosite spalvas bei mokysitės kompozicijos. 

Nuo birželio 3 d. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete vyksta intensyvūs dailės dalykų kursai, kuriuose mokoma piešimo pagrindų ir technikų, tapybos ir spalvų analizės bei kompozicijos. Kursus veda fakulteto dėstytojai, aktyviai dalyvaujantys ne tik Kauno meniniame lauke,  tačiau besidomintys tuo, kas vyksta pasaulyje, todėl kupini naujų idėjų, entuziazmo ir noro dalintis savo patirtimi.

Kursai yra skirti ir stojantiems į meno krypties studijų programas, ir tiems, kurie nori įgyti ar patobulinti jau turimus įgūdžius. Baigusiems kursus dalyviams bus išduodami įgytą kompetenciją liudijantys pažymėjimai, kuriuose bus nurodomos išklausytos temos, kursų trukmė.

Piešimo, tapybos, kompozicijos kursai vyksta Menų ir ugdymo fakulteto erdvėse (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas). Pirmoji paskaita – nemokama.

Būtina išankstinė registracija.

Dėl bendros informacijos ir registracijos prašome kreiptis:
A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas
Tel.nr.: (8-37) 32 28 19
El. p.: urte.zubkaite@go.kauko.lt