Trečiąjį pavasario mėnesį Girionyse (Kauno raj.) įvyko Lietuvos kolegijų studentų XIX sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso varžybos. Varžybose dalyvavo šešios Lietuvos kolegijos, tarp kurių pasirodė ir Kauno kolegijos lengvaatlečiai. Tądien vienas iš aukštosios mokyklos sportininkų į Kauną grįžo su nugalėtojo medaliu.

Kauno kolegijos studentai savo jėgas išbandė prieš Vilniaus kolegijos, Vilniaus technikos ir dizaino kolegijos, Šiaulių valstybinės kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sportininkus. Vaikinų grupėje kroso varžybose 1000 metrų distancijoje 1-ąją vietą išplėšė ir aukso medaliu buvo apdovanotas Medicinos fakulteto studentas Robertas Vališauskas, net trejus metus atstovavęs Kauno kolegijos lengvaatlečių komandai ir visose varžybose laimėjęs prizines vietas.

Kroso varžybose tarp visų dalyvavusių kolegijų vaikinų grupė bendroje įskaitoje buvo 4, o merginos pasidalino 3–4 vietas.

Lengvaatlečių komandą šiose varžybose sudarė Kauno kolegijos studentai: Lina Mitrikaitė, Deimantė Drulytė, Viktorija Baliulytė, Robertas Vališauskas, Kęstutis Nenartavičius, Arūnas Vaišvila, Žilvinas Rakauskas, Ernestas Juškevičius. Komandą subūrė dėstytoja Ingrida Lavinskienė.

Dėkojame sportininkams!