Kauno kolegijos komanda įsibėgėjusioje Lietuvos studentų krepšinio lygoje atsitiesė ir užtikrintai grįžo į pergalių kelią. Namuose net 23 taškų skirtumu ir rezultatu 98:75 nukovė LCC tarptautinį universitetą. Pergalė buvo saldi – KK komandos nariai atsirevanšavo už pirmajame rate Klaipėdoje patirtą apmaudų vos 1 taško skirtumu 71:72 pralaimėjimą.

Pirmajame kėlinyje priešininkams leidę įsivažiuoti Kauno kolegijos krepšininkai nuo antrojo kėlinio nebepaleido vadžių. Kauno kolegijos komanda Klaipėdos universiteto atstovus antrajame kėlinyje lenkė 9 taškais – 24:15, trečiajame kėlinyje sumetė dvigubai daugiau taškų nei priešininkai – 28:12. Aikštelėje tvirtas lyderių pozicijas išlaikę Kauno kolegijos krepšininkai varžovams užkirto kelią į pergalę. Kauno komandą į pergalę vedė Rytis Sasnauskas, surinkęs 20 taškų, Martynas Valters pridėjo 18, Justas Janulis – 16, Simonas Amdraitis – 11 taškų.

Kauno kolegijos krepšinio komandos treneris Rolandas Rakutis neabejoja, kad į užtikrintą pergalę atvedė sklandus komandinis žaidimas ir motyvacija. „Šįkart jau žaidėjų kovai papildomai motyvuoti nereikėjo. Visi buvo užsidegę ir tryško noru atsirevanšuoti. Žaidėme komandinį žaidimą, ramiai ir užtikrintai žaidimui dirigavo mūsų įžaidėjas Martynas Valters. Bendras darbas davė vaisių“, – akcentavo KK komandos treneris.

Gruodžio 17 dieną Kauno kolegijos komanda varžysis su Klaipėdos universitetu.