Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionate toliau maloniai stebina vieninteliai be pralaimėjimų žygiuojantys Kauno kolegijos krepšininkai. Šįkart jie po permainingos kovos svečiuose rezultatu 77:67 patiesė Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus.

KK komandai, kuri yra vienvaldė šio sezono turnyro lentelės lyderė, tai buvo penktoji iš eilės pergalė. KTU komanda iš penkių rungtynių suklupo jau antrą kartą ir turnyro lentelėje tarp devynių ekipų žengia šešta.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė Arminas Kelmelis, surinkęs 19 taškų (8 atk. kam.), Justas Janulis surinko 18 taškų (10 atk. kam.), Mantas Košelis – 16, Martynas Valters – 9 tšk.

KTU gretose 15 taškų pelnė Martynas Zigmantavičius, 14 – Justinas Jogminas, 8 – Matas Ragauskas.

„Tikrai džiaugiamės, kad pratęsėme pergalingą žygį. KTU komandai, kuri išties yra gerai sukomplektuota ir susižaidusi NKL čempionate, namuose leisti įmesti tik 67 taškus – tai geros mūsų gynybos rezultatas. Rungtynės buvo išties sunkios, bet vyrai atidavė savo širdis ir kovojo iš paskutiniųjų. Po rungtynių žaidėjai atrodė išsekę, sunkiai ėjo į rūbinę, tad man belieka nulenkti galvą ir saviems žaidėjams padėkoti už kovingumą ir atsidavimą. Dirbome kaip vienas darnus instrumentas“, – po rungtynių džiaugėsi KK komandos treneris Rolandas Rakutis.

Jis akcentavo ir tolimus metimus, kurie buvo svarbus jo komandos ginklas, ypač antroje rungtynių pusėje.

„KTU gynėsi susispaudę, neleido mums prieiti arčiau krepšio, tad akcentavau, kad reikia mesti tritaškius ir tai pasiteisino. Pataikėme 12 tritaškių iš 30-ties. Tritaškius metėme 40 proc. taiklumu“, – akcentavo R. Rakutis.