Gyvenimas – įvairialypis, kiekvienam skirtingas, tačiau suteikiantis laisvę bei galimybę rinktis. Gyvenimą sunku numatyti, bet jame kiekvienas siekiame pajusti, ko išties norime, atrasti ir realizuoti save, pritaikyti turimas žinias ir įgūdžius. Iš šių minčių gimė šūkis „Arčiau gyvenimo“, kuris lydės Kauno kolegijos vykdomą komunikacijos kampaniją vasaros laikotarpiu.

Studijos, kurios gali būti pritaikomos

Studijų Kauno kolegijoje pritaikomumas praktikoje – tai ilgalaikis kolegijos įdirbis, kuris yra tęsiamas jau keletą metų. Šia kampanija siekiama atkreipti dėmesį, kad Kauno kolegijos studijų programos yra sukurtos taip, jog besimokantieji per studijų laikotarpį galėtų įgyti tvirtas teorines žinias ir maksimaliai išlavintų praktinius įgūdžius. Čia vidutiniškai nuo 30 iki 50 proc. viso studijų programų laiko yra skiriama praktiniams studentų įgūdžiams formuoti. Stiprinamas praktikos vietų tinklas, pasirašomos ilgalaikės bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos ir užsienio verslo įmonėmis ir organizacijomis.

Siunčiama žinutė ir pažadas stojančiajam apie tai, kad studijų metu įgytos žinios ir patirtis yra pritaikoma kasdieniame žmonių gyvenime. Nuo dantų techniko, dizainerio, teisininko iki kibernetinės saugos specialisto – studijų pritaikomumą galima pamatyti įvairiausių profesijų atstovų kasdieniame darbe.

Komunikacijos kampanija su šūkiu „Arčiau gyvenimo“ atliepia jau nuo pat institucijos įsteigimo pradžios ieškotas galimybes kurti produktyvias sąsajas tarp studijų, mokslo taikomosios veiklos ir darbo rinkos. Šiandien kolegija gali pasigirti bendrais veiklos rezultatais su socialiniais partneriais Lietuvoje ir užsienyje, mokslo taikomųjų tyrimų organizavimo iniciatyvomis bei studijų programų ir procesų nuolatiniu tobulinimu, atitinkant realią darbo rinkos situaciją ir europinius standartus.

Visa informacija apie priėmimą į studijas – konsultacijų metu

Siekiant būti dar arčiau savo būsimųjų studentų, Kauno kolegijos Studentų priėmimo skyrius konsultuoja visais rūpimais priėmimo į studijas klausimais el. paštu priemimas@go.kauko.lt arba tel. nr. (8 620) 52 041 (pirmadienį–ketvirtadienį 8.00–16.00 val., penktadienį 8.00–15.45 val.).

Konsultacijos stojantiesiems vykdomos ir atvykus į Kauno kolegiją (Kaunas, Pramonės pr. 22A, 104 kab.), tačiau būtina išankstinė registracija nurodytu el. paštu arba telefonu.

Visą informaciją apie studijas ir studijų programas galite rasti čia: https://www.kaunokolegija.lt/studiju-programos/