Spalio 6–8 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vėl šurmuliuos lankytojai – čia vyks 15-oji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kasmet suburianti įvairius lietuvių gamintojus. Tarp parodos dalyvių – ir Kauno kolegijos komanda, kviesianti paragauti eksperimentinių maisto produktų, susipažinti su mokslo ir meno taikomąja veikla bei studijų galimybėmis.

Kauno kolegijos komandą galėsite rasti specialiai įrengtoje erdvėje – „Kompetencijų ir įgūdžių POP-UP“. Čia Kauno regione veikiančių universitetų, kolegijų, profesinio rengimo centrų atstovai patars kompetencijų ugdymo ir įgūdžių lavinimo klausimais, pristatys savo atstovaujamų įstaigų pasiekimus.

Šių metų parodoje – 255 gamintojai ir prekių ženklai, tarp jų – ir naujai rinkoje debiutuojantys gamintojai, ir dešimtmečius veikiantys ir vartotojų simpatijų nestokojantys šalies gamintojai.

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiais metais, jubiliejiniame renginyje, parodos organizatoriai lankytojus ir vėl nustebins atrastais originaliais, vietinių gamintojų sukurtais produktais.

Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.