Jau netrukus įsibėgėsiančius Mokslo metus Kauno kolegijoje ženklins naujai išrinkto direktoriaus Pauliaus Baltrušaičio inauguracija, kuri vyks š. m. rugsėjo 3 dieną, 11 valandą Kauno kolegijos Aktų salėje (Pramonės pr. 20, I aukštas). Visa Kauno kolegijos bendruomenė kviečiama atvykti ir tapti aukštosios mokyklos istorijos liudininkais.

Inauguracijos metu sveikinimo žodžius tars Kauno kolegijos Tarybos pirmininkas Vidas Butkus, Kauno kolegijos pavaduotojas plėtrai ir infrastruktūrai dr. Mindaugas Misiūnas ir svečiai. Renginio metu Tarybos sprendimu išrinktam Kauno kolegijos direktoriui P. Baltrušaičiui, laikantis visų tradicijų, bus įteikti valdžios simboliai: regalijos ir antspaudas. Taip pat naujai išrinktas direktorius inauguracijos metu perskaitys ir pasirašys priesaiką Kauno kolegijai ir visai aukštosios mokyklos bendruomenei.

„Būti išrinktam Kauno kolegijos direktoriumi man yra didelė garbė, tačiau kartu ir atsakomybė. Kolegijos vadovo dr. Mindaugo Misiūno sutelkta bendruomenė per daugiau nei dešimtmetį sukūrė tokią Kauno kolegiją, kurios veiklos pasiekimais šiandien galime drąsiai didžiuotis. Pagrindinis mano, kaip naujojo Kolegijos direktoriaus, siekis – išlaikyti šią vertybėmis grįstą demokratiškumo dvasią ir išvesti Kauno kolegiją į lyderio pozicijas“, – už pasitikėjimą kolegijos bendruomenei gegužės mėnesį dėkojo direktorius P. Baltrušaitis.

Iš karto po inauguracijos iškilmių visi dalyviai susirinks į Mokslo ir žinių dienos šventę „Studentiškas piknikas“, kuri vyks 13 valandą prie pagrindinio įėjimo į Kauno kolegijos Technologijų fakultetą (Pramonės pr. 22). Daugiau apie renginį skaitykite „Mokslo ir žinių diena: Studentiškas piknikas“.