Meilė savo darbui ir atsidavimas jam – nelieka nepastebėtas. Už nuoširdų ir reikšmingą darbą, neblėstantį entuziazmą, pavyzdį jauniems žmonėms bei dalijimąsi žiniomis, iškilmingos Kauno kolegijos diplomų įteikimo šventės metu buvo pasveikintas Kauno kolegijos dėstytojas, Kalbų centro studijų vedėjas Albertas Juodeika.

Diplomų įteikimo šventės metu organizatoriai gavo bendruomenės narių laišką, kuriame – prašoma nepamiršti svarbaus šio dėstytojo indėlio. „Labai didelį indėlį, per šiuos nuotolinio gyvenimo metus, į Kauno kolegijos dėstytojų kompetencijų tobulinimą įdėjo Albertas Juodeika. Visų mūsų atsiliepimai apie šį žmogų – tik patys geriausi, o darbas, kurį jis atliko, yra labai reikšmingas ir svarbus“, – rašoma laiške.

Šventės metu pasveikintas dėstytojas neslėpė nuostabos ir džiaugėsi, kad šioje institucijoje gali save realizuoti. „Esu Kauno kolegijos alumnas, myliu šią instituciją – ją baigiau, joje dirbu ir dirbsiu. Savo darbu stengsiuosi, kad tokių laiškų būtų kuo daugiau“, – sakė A. Juodeika.

Šis sveikinimas primena, kokie svarbūs ir reikalingi yra dėstytojai ne tik kiekvienam išsilavinimo siekiančiam studentui, bet ir pačiai bendruomenei.

Sveikiname dėstytoją Albertą Juodeiką ir linkime neprarasti tikėjimo savo darbo reikšme mokslui ir akademinei bendruomenei!