Kviečiame studentus, dėstytojus ir kitus kolegijos darbuotojus, susiduriančius su emociniais sunkumais, registruotis į konfidencialias nemokamas nuotolines psichologės konsultacijas, kurios yra teikiamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Dėl konsultacijos kviečiame rašyti el. paštu marina.guptor@go.kauko.lt, nurodant kuris dienos metas būtų patogiausias konsultacijai: rytas (8–12 val.), diena (12–16 val.), vakaras (16–20 val.). Šią informaciją matys tik psichologė, kuri į užklausą atsakys el. paštu ir suderins konsultacijos laiką.

Psichologė Marina Guptor pabrėžia, kad svarbu rūpintis ir fizine, ir psichologine savijauta. „Jei žmogus jaus fizinį skausmą, vargu ar jis bus patenkintas ir laimingas. Ir atvirkščiai, jei žmogus jaus nuolatinį stresą, nerimą, organizmas, išnaudojęs resursus, pradės signalizuoti apie tai įvairiais skausmais ir negalavimais. Todėl tam, kad žmogus jaustųsi gerai, svarbi tiek psichologinė, tiek fizinė sveikata“, – tikina M. Guptor.

Psichologinės konsultacijos gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jausti atsakomybę už savo veiksmus ir kt.