Lapkričio 21 ir 22 dienomis Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas Povilas Beseckas, Projektų skyriaus specialistė Vytautė Giedraitienė ir Technologijų fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorė Viktorija Gudauskaitė dalyvavo Švietimo mainų paramos fondo organizuotame tradiciniame renginyje „Baltic Info Days“. Šis renginys subūrė aukštųjų mokyklų iš Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos, nacionalinių agentūrų ir Europos Komisijos atstovus. Renginyje dėmesys buvo skiriamas tarptautiniam bendradarbiavimui, patirčių pasidalinimui ir galimybių bendradarbiauti aukštosiose mokyklose aptarimui.

Šių metų renginio tema – tarptautinio mobilumo, centralizuotų veiklų ir aukštųjų mokyklų partnerysčių stiprinimas. Kolegijos atstovai sėmėsi žinių ir idėjų naujų partnerysčių, centralizuotų veiklų projektų, tokių kaip „Jean Monnet“, „Inovacijų aljansai“ rengimui, gilinosi į aukštojo mokslo gebėjimų stiprinimo veiklas, ugdė kompetencijas aukštesnės kokybės paraiškų rengime ir tobulino žinias apie tarptautines veiklas, kurių tikslas – aukštojo mokslo internacionalizacija.

Kauno kolegijos darbuotojai taip pat dalyvavo Švedijos instituto ir Šiaurės ministrų tarybos finansavimo programų pristatyme, kurio metu buvo kalbama apie Baltijos jūros kaimynystės programą, galimybes bendradarbiauti su Švedijos institucijomis bei Šiaurės šalių institucijų ir organizacijų bendradarbiavimo programą (NOIM).

Tikimasi, kad įgytos žinios padės sklandžiai įgyvendinti UNINOVIS aljanso veiklą, sustiprinti bendradarbiavimą su partnerinėmis šalimis bei atvers naujas galimybes partnerystėms su Viduržemio jūros ir Šiaurės Europos šalimis.