Prieš šimtą metų Vasario 16-ąją Vilniuje pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės aktas, skelbiantis, kad atkuriama savarankiška, nepriklausoma, demokratiška Lietuvos valstybė. Šis dokumentas žymėjo kelią į dabartinę modernią Lietuvą, todėl šiemet minima ne viena diena, o šimto metų sėkmės istorija, kurią kūrė ir puoselėjo kiekvienas Lietuvos bendruomenės narys.

2018-uosius lydi įvairūs renginiai, sveikinimai, padėkos, ryšių su istorine patirtimi palaikymas atkurtos Lietuvos šimtmečiui įprasminti. Kauno kolegija, skatindama ir palaikydama bendruomeniškumą bei jausdamasi esanti Lietuvos dalis, nori ir kviečia šią progą paminėti išskirtinai – pasveikinti Lietuvos valstybę su būriu absolventų, galinčių jaustis šios istorinės šventės liudininkais per svarbią mokslo metų baigimo patirtį.

Prieš atsiimant diplomą Mokslo metų baigimo iškilmėse, kviečiame Kauno kolegijos absolventus sudalyvauti flashmob’e „Kauno kolegijos ŠIMTMEČIO absolventai“, kuris vyks 13:40 val., Sporto g. 3, prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo. Mantijomis pasipuošę ir į Lietuvos šimtmečio simbolį susibūrę Kauno kolegijos absolventai turės progą ne tik asmeniškai pasveikinti Lietuvą, bet kartu su diplomu išsinešti nuotraukoje įamžintą istorinę akimirką.