Norėdami puoselėti Kauno kolegijos vertybes – atsakomybę, profesionalumą, atvirumą, pagarbą, bendruomeniškumą, – turime kiekvienas atskirai ir visi kartu kurti palankią, demokratišką, saugią, atvirą pagarbai ir pagalbai darbo ir akademinę aplinką. Pabrėžiame, kad Kauno kolegijoje nepriimtinas nesąžiningas ir nepagarbus elgesys, todėl netoleruotinų veiksmų atveju skatiname kalbėti ir veikti.

Kauno kolegija siekia kurti savo darbuotojams saugią ir patrauklią darbo aplinką, užtikrinti lygių galimybių ir įvairovės politikos įgyvendinimą, užkertant kelią bet kokioms diskriminacinėms situacijoms, gerinti darbo sąlygas, atliepti savirealizacijos poreikius ir norus derinti darbą bei įsipareigojimus asmeniniame gyvenime.

Primename, kad organizacijoje veikia Pasitikėjimo linija, o pranešimus ir (ar) skundus dėl lygių galimybių pažeidimo, priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo, persekiojimo, psichologinio smurto ir mobingo nagrinėja specialiai sudaryta komisija.

Pranešimus ir (ar) skundus siųsti el. paštu pasitikejimas@go.kauko.lt. Taip pat šiais klausimais galite kreiptis į bendruomenės gerovės vadovę Smiltę Juraitę – Pramonės pr. 20, 1-38 kab. arba skambinti mob. tel. (8 647) 91881 (I–V nuo 9 iki 16 val.).