Praeitą savaitę Kauno kolegija pasitiko šūkiu „Megzk ryšius, o ne kojines“. Kasmetinis renginys „Karjeros diena“ siekia palengvinti dialogą tarp verslo įmonių, nevyriausybinių organizacijų ir  studentų, padėti jiems užmegzti pirmąjį kontaktą ir sužinoti apie praktikos ir karjeros galimybes dominančioje įmonėje.

Augantis renginys

Šiemet tūkstančius studentų ir daugiau nei 50 įvairių veiklos krypčių įmonių ir organizacijų pritraukęs renginys neapsiribojo tik kontaktų mainytuvėmis – norintieji galėjo išgirsti pranešimus juos dominančia tema, dalyvauti diskusijoje „Darbuotojas 2030“.

Generalinio rėmėjo UAB „Theca Furniture“ personalo specialistė Guoda Mikučionytė džiaugėsi studentų aktyvumu ir Kauno kolegijos atstovų profesionalumu organizuojant renginį. „Planuojame ir toliau megzti ryšius, bendradarbiauti su mokslo įstaigomis ir skleisti žinią apie karjeros galimybes „Theca Furniture“ įmonėje. Mūsų lūkestis – ne tik atrasti talentą, bet ir padėti jį ugdyti bei suteikti galimybę realizuoti savo gebėjimus“, – įspūdžiais dalijosi G. Mikučionytė.

Galimybė geriau pažinti vienas kitą

Tiek studentai, tiek įmonių ir organizacijų atstovai renginyje įžvelgia galimybę geriau pažinti vienas kitą, užmegzti gyvą kontaktą, kuris gali peraugti į darbo ar praktikos pasiūlymą bei mato abipusę tokio formato renginių naudą.

„Šnektelėjau su savo kolegėmis, kurios konsultuoja mūsų stende ir labai džiaugiuosi pasiektu rezultatu. Pirmiausia, joms teko pakalbinti labai daug studentų, tačiau gavome nemažai susidomėjusiųjų anketų, kadangi renkame žmones, kurie norėtų pradėti dirbti mūsų restoranuose Kaune ir Vilniuje. Todėl manyčiau, kad darbdaviui labai naudinga dalyvauti ir parodyti save, pažiūrėti į kitus ir pakviesti, papasakoti apie pozicijas, kurioms ieškoma darbuotojų. Manau tai labai labai geras būdas ir tikrai rekomenduoju darbdaviams pasinaudoti tokia galimybe, o studentams – nueiti ir išsiaiškinti, kokio gi tiksliai darbuotojo ieško, ar man tai patiks, ar nepatiks. Manau tai – labai gera proga“, – kalbėjo UAB „Burokėlis ir krapas“ vadovė Odeta Bložienė.

„Labai džiaugiuosi, kad Kauno kolegija organizuoja tokį renginį. Manau, kad tikrai nedaugelis aukštųjų mokyklų gali pasigirti tokiais stendais ir organizuotumu. Taip pat labai malonu matyti, kai pačios įmonės stengiasi pritraukti studentus, bando juos sudominti ir nebijo bendrauti“, – įspūdžiais dalijosi Logistikos studijų programos studentas Mantgirdas.