Gruodžio 9 d. į verslo pusryčių susitikimą atvyko Kauno regiono inžinerijos ir technologijų pramonės atstovai pristatyti bendras sektoriaus tendencijas, dabartinius iššūkius ir stiprybes, apžvelgti Lietuvos ir pasaulio ekonomiką, pasidalinti patirtimi tarp Kauno regiono sektoriaus atstovų, padiskutuoti apie inžinerinį regiono potencialą ir reikalingus žingsnius trumpuoju bei ilguoju laikotarpiu.

Diskusiją apie Lietuvos inžinerijos pramonės potencialą moderavo Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) direktorius Darius Lasionis. Diskusijoje dalyvavo „INVL Asset Management“ vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, LINPRA prezidentas Tomas Prūsas, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius, Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dekanas dr. Andrius Vilkauskas, „Kaunas IN“ direktorius Tadas Stankevičius bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė.

„Šis susitikimas svarbus, nes tik mokslo, verslo ir pramonės bei valdžios institucijų kryptingas darbas kartu leidžia kurti tinkamą ekosistemą talentų ugdymui. Džiugu, kad galime plėsti ryšius ir bendradarbiaudami su pažangiausiomis šalies įmonėmis prisidėti prie šalies gerovės“, – teigė Kauno kolegijos Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius.

LINPRA – asociacija, atstovaujanti Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektoriaus interesams. Šiuo metu vienija virš 120 narių – gamybinių įmonių, veikiančių metalo, plastiko, elektronikos ir elektrotechnikos, lazerių, automobilių pramonės ir kitose srityse, taip pat technologinių paslaugų teikėjų, švietimo ir mokslo įstaigų ir kitų suinteresuotų organizacijų.

LINPRA kompleksine veikla siekia didinti sektoriaus įmonių konkurencingumą ir tarptautiškumą. Padeda įmonėms įgyvendinti skaitmeninę transformaciją, atnaujinti procesus, inovuoti, vystyti prekių ir paslaugų eksportą, skatina aukštos pridėtinės vertės paslaugų, sprendimų, prekių gamybą, specialistų ir darbuotojų kompetencijų kokybišką ugdymą.