Viešųjų ryšių specialistė Jorūnė Liutkienė dalijasi daugiamete darbo komunikacijos srityje patirtimi ir balandžio 18 dieną, trečiadienį, 15 valandą Kauno kolegijos bendruomenę bei miesto svečius kviečia į atvirą paskaitą „Asmens įvaizdžio kūrimas“. Susitikimas vyks Kauno kolegijos Konferencijų salėje (407 aud., Pramonės pr. 22A).

„Ar asmens įvaizdžio kūrimas – tik trumpalaikė legenda, kurioje nėra jokio turinio?“ – Trečiadienį diskusiją skatins seminaro lektorė. Paskaitos metu bus aptariama, kas padeda ir kas trukdo geram įvaizdžiui, kaip tinkamai jį formuoti, neprarasti ir nuolat atnaujinti.

J. Liutkienė seminaro metu ketina pažerti auksinius patarimus, kaip apie save ir organizaciją sudaryti teigiamą nuomonę. Lektorė – viešųjų ryšių specialistė, turinti dvylikos metų patirtį komunikacijos srityje. Savo karjerą Jorūnė pradėjo Kauno kolegijoje, vėliau teko išbandyti patarėjo ryšiams su visuomene ir Kėdainių mero atstovo spaudai kėdes, dirbti pirmuosiuose tiesioginiuose merų rinkimuose, kurti „Daumantų“ prekės ženklo komunikaciją ir įmonės ryšių su visuomene strategiją.

Primename, kad seminaras „Asmens įvaizdžio kūrimas“ – Lietuvos komunikacijos asociacijos bei Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedros organizuojamo renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ dalis.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS, tačiau būtina užsiregistruoti internete.

Sekite naujienas apie kitus būsimus renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ seminaru