Ruduo įpusėja atnešdamas vieną prasmingiausių ir svarbiausių švenčių akademinėje aplinkoje – Tarptautinę mokytojų dieną. Ši diena primena, kokie svarbūs ir reikalingi yra dėstytojai ne tik mūsų bendruomenei, bet, svarbiausia, ir kiekvienam išsilavinimo siekiančiam studentui.

Šiandien, spalio 5 d., šios ypatingos dienos proga Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis šventinės popietės metu pasveikino dėstytojus, kuriuos studentai ir administracija įvertino kaip pačius geriausius 2019–2020 mokslo metais.

Renkant geriausius dėstytojus dėmesys buvo kreipiamas į gautus aukščiausius studentų įvertinimus bei aukščiausią dėstymo kokybės vidurkį fakultete.

Kauno kolegijos direktorius visos bendruomenės vardu padėkojo už dėstytojų atsidavimą savo darbui, neblėstantį entuziazmą, pavyzdį jauniems žmonėms bei dalijimąsi žiniomis. Dėstytojams buvo įteikti ypatingi rašikliai ant kurių išgraviruotas Kauno kolegijos 20-mečio šūkis „20 metų sinergijos“, kuris atskleidžia bendros veiklos ir vieningos vizijos rezultatą.

Geriausiais 2019–2020 mokslo metų Kauno kolegijos dėstytojais išrinkti:

  • Verslo fakulteto lektorės Jūratė Vaičiulėnaitė, Jevgenija Česnauskė, Lina Paliulienė;
  • Technologijų fakulteto lektoriai Ilona Šostakienė, Edvinas Voveris ir Vilma Šipailaitė-Ramoškienė;
  • Medicinos fakulteto lektorės Aušra Kavaliauskienė, Valentina Bereznaja-Demidenko, Rasa Tamulienė ir Renata Krygerienė;
  • Menų ir ugdymo fakulteto lektoriai Edita Dulkinienė, Algirdas Kupčikas ir Asta Pukienė.

Sveikiname dėstytojus ir linkime neprarasti tikėjimo savo darbo reikšme mokslui ir akademinei bendruomenei!

Nuotraukų galerija: